OTOPARK GÖLGELİK SİSTEMLERİ / Policarbon Otopark Gölgeleme Sistemleri Model 2009

POLİKARBON OTOPARK SİSTEMLERİ  Model 2009

  

Esence Speed-Tech Polikarbon Kaplama Otopark Sistemleri  Modüler Sistem Çelik Yada Alüminyum  taşıyıcı konstrüksiyon üzerine ultra viole polikarbon kaplama malzemesi ile kaplanarak oluşan sistemlerdir. 

Günışığından en iyi şekilde yararlanmayı gerektiren mekanlarda en ideal çözümü sağladığı gibi reçinesinin özelliğinden ötürü darbelere karşı son derece dayanıklıdır. 

Cam ve akrilik gibi kaplama malzemelerine göre çok hafiftir. 

Soğuk bükülebilme özelliğinden ötürü mimaride dizayn kolaylığı sağlar. 

Ultraviole filtrasyonu ve yüzeyde su tutma gibi koruma sistemleri sayesinde uzun ömürlü olup, mükemmel ışık geçirme özelliğine sahiptir. 

Ayrıca tek veya çift yüzeyi UV koruyucu madde kaplı polikarbonat levhalar tek cidarlı [solid] ve iki veya daha fazla cidarlı [multiwall] gözenekli levhalar halinde muhtelif renk, kalınlık, özellik ve ebatlarda imal edilerek yapı sektöründe her türlü açıklıkların kapatılmasında kullanılabilen esnek ve sağlam bir kaplama malzemesidir. 

İyi ısı izolasyonu ve mukavemeti nedeniyle Otoparklarda  cam ve plastiğe  alternatif olarak yoğun oalrak kullanılmaktadır. 

Otel Otoparkları, Alışveriş Merkezi Otoparkları, Stadyum otoparklari, Kamu ve Özel Otoparkların Projelendirmesi, İmalatı ve Montajını Üstlenmekteyiz. 
  

Kamu ve Özel Sektörün Toplu ve Açık Otoparkları İçin Her Bütçe ve Mimari Özelliklerine Göre Otopark Tasarımları Yapmakta,Farklı Alternatif Projelerimiz İle Standart Kalıplardan Ziyade İsteklerinize ve Beklentilerinize Göre Projeler Üretmekteyiz. 

Sistemlerimiz Araçların Yağmur Toz ve Güneş Gibi İstenmeyen Dış Etkenlerden Korunmasının Yanısıra,Alışveriş Merkezleri Gibi Toplu Otoparklarınızda Ayrılmış Park Alanlarının Maksimum Verimliliğini Sağlayabilecek Çözümler Sunmak İçin Tasarlanmaktadır. 

Ayrıca İster Tek Araçlık Olsun İster Binlerce Araçlık Olsun Tüm Açık Otopark Kapatma Sistemlerimizde Hertürlü Bütçeye Hitap Edebilecek Ürün Yelpazemiz ve Model Çeşitlerimiz Bulunmaktadır. 

Otopark Modellerimiz Modüler sistemler olup montaj klavuzları sayesinde profesyonel montaj ekiplerine ihtiyaç duymadan kolaylıkla montaj yapılabilmektedir. 


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ